Konserwacja

Konserwacja i użytkowanie

Wszystkie produkty manufaktury MoniMo wykonywane są ręcznie z uwzględnieniem wysokiej jakości wykonania. Idea MoniMo, czyli : „forma, precyzja, wrażliwość, emocje i styl”, towarzyszy całemu procesowi tworzenia, od fazy projektu do powstania gotowego wyrobu.

Do obrazów, zegarów i luster dołączone są rękawice bawełniane, które służą do wyjmowania, przenoszenia i zawieszania produktów. Używanie rękawic zabezpiecza powierzchnię przed powstawaniem plam i zabrudzeń.

Wyroby należy konserwować specjalnym płynem do stali nierdzewnej, który produkuje nasza manufaktura. Płyn ten znakomicie zabezpiecza przed nadmiernym osiadaniem kurzu, a także powoduje, że powierzchnia ma odpowiedni, piękny połysk.

Do zawieszania wyrobów zaprojektowaliśmy specjalny uchwyt ścienny, umożliwiający precyzyjne i stabilne zamocowanie produktów na ścianie.

Do czyszczenia powierzchni stali najlepiej stosować dedykowany przez MoniMo pędzel, który świetnie usuwa kurz naturalnie osadzający się podczas użytkowania. Czyszczenie pędzlem zapobiega powstawaniu zarysowań.

Do konserwacji wyrobów polecamy ściereczki MoniMo, które bardzo dobrze rozprowadzą preparat na powierzchni i pozwolą dokładnie ją wypolerować.
Wszystkie akcesoria dostępne są w naszym sklepie. Używanie ich zapewni długą trwałość, świetną jakość i piękny blask.

Ze względu na ręczne wykonanie produktów, producent dopuszcza drobne rysy technologiczne powstałe podczas procesu produkcji.
Zarysowania powierzchni nie podlegają reklamacjom i zwrotowi towaru.

Dziękujemy za wybór naszych produktów. Życzymy przyjemnego użytkowania. W przypadku pytań o konserwację wyrobów zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Manufaktura MoniMo

Manufaktura MoniMo